Studio Rocka

Pawła Mazura

Koncert uczniów i gości STUDIA ROCKA PAWŁA MAZURA

Dodano 24 wrz 2013

Pierwszy koncert moich uczniów i gości za nami… prawie dwie godziny muzy, kilkunastu muzyków na scenie i ‘pełna sala’ tarnowskiego Pałacu Młodzieży stworzyły niepowtarzalny klimat… było to dla mnie wielkie wyzwanie. Do tej pory, przez prawie 20 lat, współorganizowałem takie koncerty w Tarnowskim Centrum Kultury z innymi muzykami-instruktorami i na mojej głowie było tylko przygotowanie do występu kilku uczniów i siebie samego… Teraz musiałem zmierzyć się ze zorganizowaniem tak specyficznego koncertu sam… I nie było łatwo… Jednak grupa przyjaciół wsparła mnie i udało się!
Dziękuję więc wszystkim którzy zaangażowali się w mój projekt: dyrekcji Pałacu Młodzieży w Tarnowie, Grześkowi Knapikowi ze Stowarzyszenia Podaruj Dzieciom Promyk Słońca, Jaśkowi Ferensztajnowi z firmy ProFis, Radiu RDN, firmie nagłaśniającej P.Art z Dębna, Mariuszowi Dziekanowi za wykręcenie pięknego dźwięku, Józefowi Krawczykowi za ‚ochronę’ , Krzyśkowi Kobylarzowi z firmy poligraficznej Abio, Pawłowi Jamrógowi i Michałowi Mazgajowi za ‚sprzęcik grający’, Sebowi Szafarzowi i oczywiście wielkie dzięki dla znakomitego Kevina Mielewczyka który gościnnie zagrał na perkusji z moimi uczniami. Dziękuję też Panu Profesorowi Sylwkowi Malinowskiemu za instrumenty perkusyjne! Szczególne podziękowanie dla redaktora Krzysztofa Borowca za piękne ‚wprowadzenie’. Od początku wspierał mnie też muzycznytarnów.pl. Dziękuję wszystkim którzy mnie wsparli a nie zostali wymienieni!

A teraz coś o moich muzykach – uczniach… nie zawiedli mnie! Zagrali znakomicie pomimo braku próby generalnej i ciężkich warunków odsłuchowych na scenie – po prostu nie wszyscy słyszeli co grali lub śpiewali! Była to dla nich kolejna lekcja ‚życia na scenie’. A jak było według was??? Dzwońcie, piszcie, … czekam na Wasze opinie!!!