Studio Rocka

Pawła Mazura

Nowości

Święto Golonki

Dodano 17 maja 2018  |  Koncerty  |  Komentowanie nie jest możliwe

Serdecznie zapraszamy na koncert Studia Rocka Pawła Mazura, który odbędzie się 19 maja 2018 roku w Pilźnie.

gol

Festiwal DemoGramy 17.07.2015 r.

Dodano 30 listopada 2015  |  Koncerty  |  Komentowanie nie jest możliwe

Finał drugiego Tarnowskiego Festiwalu Młodej Muzyki DemoGraMY. W gorący, sierpniowy, czwartkowy wieczór, na tarnowskim Rynku wystąpili: Quelque Chose, Pan Tu Nie Stał oraz STUDIO ROCKA PAWŁA MAZURA. Jeszcze raz dziękujemy Radiu RDN za współpracę a publiczności za wspaniałe przyjęcie! Do zobaczenia w przyszłe wakacje!!!

Foto : Artur Gawle

Dni Borzęcina

Dodano 7 września 2015  |  Koncerty  |  Komentowanie nie jest możliwe

26 lipca 2015 r., w niedzielne, wyjątkowo upalne popołudnie, uczniowie STUDIA ROCKA PAWŁA MAZURA mieli nielada wyzwanie – ‚rozruszać’ zgromadzoną na stadionie w Borzęcinie publiczność! I jak zapewnił nas organizator koncertu, wykonaliśmy zadanie w stu procentach! Tak oto wraz z Margaret i Pawłem Kukizem zostaliśmy ‚gwiazdami’ tegorocznego święta gminy Borzęcin!

foto: Mateusz Franczyk
Tygodnik Miasto i Ludzie

Mania Pomagania

Dodano 4 sierpnia 2015  |  Koncerty, Nowości  |  Komentowanie nie jest możliwe

Mania Pomagania 25.07.2015 – Koszyce Małe

Charytatywna impreza Mania Pomagania po raz trzeci odbyła się w podtarnowskich Koszycach Małych, a zadaniem uczniów STUDIA ROCKA było rozgrzanie publiczności przed występem grupy LEMON! Zagraliśmy ponad godzinny koncert prezentując muzyczne hity znane z filmów takich jak: Never Ending Story, Batman, The Wall, Ranczo i z wielu innych… Młodzi muzycy spisali się na medal – organizatorzy imprezy – Radio RDN – byli baaaardzo zadowoleni z naszego występu!!!

WIELKI SUKCES!

Dodano 4 maja 2015  |  Koncerty, Nowości  |  Komentowanie nie jest możliwe

WIELKI SUKCES GRUPY PAWŁA MAZURA (STUDIO ROCKA PAWŁA MAZURA) !!!

Prowadzona przez Pawła Mazura grupa młodzieży z Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych przy ul. Szujskiego w Tarnowie zdobyła pierwsze miejsce i Statuetkę KONTRA-TAKT 2015 !!!

30 kwietnia 2015 w teatrze im. Ludwika Solskiego na glosy zmierzyły się trzy tarnowskie szkoły. Młodzi wokaliści wyszli na scenę i zaprezentowali swój talent oraz efekty intensywnych prób i treningów. Zaskoczyli wszystkich – jurorów i zgromadzoną publiczność. Drugie miejsce w muzycznym pojedynku zajęły dziewczyny z grupy Grzegorza Gawlika z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika. Trzecie przypadło drużynie z Zespołu Szkół Budowlanych, której trenerem był Sławek Ramian.

http://imav.tv/news/zsme-wygrywa-szkolna-bitwe-na-glosy

https://www.youtube.com/watch?v=CuLcHeXOQzU

https://www.youtube.com/watch?v=4ebtuSTinvc

https://www.youtube.com/watch?v=DLJsRb_tEG8

Fot. Michał Gąciarz –  www.pulsmiasta.com

KONTRA-TAKT

Dodano 29 kwietnia 2015  |  Koncerty  |  Komentowanie nie jest możliwe

STUDIO ROCKA znów w akcji!

Tym razem zagramy w TARNOWSKIM TEATRZE w ten czwartek – 30.04.2015 – o godzinie 11.00 … Nasze zadanie to występ podczas obrad jury które oceniać będzie śpiewającą młodzież z tarnowskich szkół , czyli coś jak bitwa na głosy …. o dźwięcznej nazwie KONTRA-TAKT …. Co ważne, jednym z muzycznych ‚trenerów’ jest szef STUDIA ROCKA – Paweł Mazur który przygotował wraz z panami z ZSME przy ul. Szujskiego dwa mega przeboje….a uczniowie STUDIA ROCKA zagrają ‚unpluged’ kilka światowych hitów.

ZAPRASZAMY

 

Relacja z Koncertu muzyki filmowej

Dodano 27 października 2014  |  Koncerty  |  Komentowanie nie jest możliwe

25 października 2014 na scenie Pałacu Młodzieży w Tarnowie odbył się kolejny koncert uczniów STUDIA ROCKA. Muzycy, wraz z ‚szefem’ STUDIA Pawłem Mazurem, zaprezentowali 13 kompozycji znanych z filmów fabularnych (Top Gun, Neverending Story, Batman, Spiderman, Shrek), seriali (Ranczo) oraz z filmów muzycznych (Purple Rain, The Wall…). Na scenie pojawiło się łącznie 21 wykonawców – uczniów STUDIA ROCKA. Gościnnie wystąpił na perkusji Kevin Mielewczyk oraz jako ‚backing vocalist’ muzyk zespołu ZIYO, MONK, GOS.PL. – Tomasz Stec! Co bardzo cieszy, po mimo ponurej pogody oraz innych przeciwności… licznie zgromadzona publiczność nagradzała gorącym aplauzem ‚wykony’ muzyków. Oczywiście nie obyło się bez bisa!!! Pełna sala, wspaniałe nagłośnienie i światła, no i świetne przygotowanie uczniów sprawiły że był to niezapomniany sobotni wieczór.

Zapraszam do obejrzenia materiału TVP Kraków – relacja z koncertu

oraz zdjęć, wykonanych przez Paulinę Kłęk.

Koncert – W czwartki gramy DemoGraMy

Dodano 11 sierpnia 2014  |  Koncerty  |  Komentowanie nie jest możliwe

24 lipca w TARNOWSKIM CENTRUM KULTURY wystąpili uczniowie STUDIA ROCKA PAWŁA MAZURA prezentując covery znanych rockowych zespołów. Koncert odbył się w ramach trwającego festiwalu Młodej Muzyki w Tarnowie – W czwartki gramy DemoGraMy. O nietypowym miejscu dla tej imprezy zdecydowała pogoda. Miało być bowiem plenerowo, a wyszło klubowo i rockendrolowo…

Tarnowska Marka Talentu 2014

Dodano 28 lipca 2014  |  Koncerty  |  Komentowanie nie jest możliwe

20 czerwca w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie zastępca Prezydenta Miasta Tarnowa Henryk Słomka-Narożański uhonorował tarnowskich uczniów za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu, kultury, nauki i rozrywki. Przyznał im Honorowy Tytuł Tarnowskiej Marki Talentu 2014. Miałem przyjemność wraz z moimi uczniami uczestniczyć w tym wydarzeniu …. Odebraliśmy Dyplom i zagraliśmy krótki koncert.

Tarnowską Markę Talentu zorganizowało Stowarzyszenie Podaruj Dzieciom Promyk Słońca www.pdps.pl, a pomysłodawcą przedsięwzięcia była Prezes Stowarzyszenia Pani Katarzyna Macoń.

W czwartki gramy DemoGraMY

Dodano 22 lipca 2014  |  Koncerty  |  Komentowanie nie jest możliwe

UCZNIOWIE STUDIA ROCKA ZNÓW NA SCENIE !!! W NAJBLIŻSZY CZWARTEK NA TARNOWSKIM RYNKU ZAGRAMY DLA WAS PARĘ ŚWIATOWYCH PRZEBOJÓW W NASZYCH ARANŻACH… start o 19:30. ZAPRASZAMY !!!! a teraz oficjalnie:

Radio RDN Małopolska wspólnie z Wydziałem Kultury Miasta Tarnowa i Tarnowskim Centrum Kultury zaprasza na cykl koncertów młodych zespołów muzycznych z regionu Małopolski i Podkarpacia.

I Festiwal Młodej Muzyki w Tarnowie – W czwartki gramy DemoGraMY!

24 lipca (czwartek), godz. 19:30, tarnowski Rynek
– Uwaga na JeŻe
– Studio Rocka Pawła Mazura
– Need More Clouds

demogr wczwgrde