Studio Rocka

Pawła Mazura

Krystian Budzik

Dodano 19 lis 2014

Krysts

21 letni basista, absolwent Tarnowskiej Szkoły Muzyków Rockowych, do której uczęszczał w latach 2007-2011. Jeszcze w trakcie nauki w SMrocku dołączył do składu tarnowskiego zespołu The same, z którym w 2009 roku nagrał pierwszą płytę w swoim życiu. W 2010 roku ukazał sie singiel pt. „Chwile„, utwór ten zebrał pozytywne opinie w śród słuchaczy, przez długi czas singiel utrzymywał się w pierwszej 10tce hitów w programie telewizyjnym 4fun, a sam zespół wraz z Krystianem miał przyjemność zagrać „chwile” w Dzień Dobry TVN.

W 2012 roku podjął współpracę z zespołem Pyroskop, z którym już po kilku miesiącach tworzenia nagrał krążek „demo 2012″. Później pojawił sie singiel „Ukryte„, który przez długi okres czasu królował na liście Demogramu w radiu RDN Małopolska i bardzo szybko stał sie sztandarowym utworem zespołu. Krystian jest współ twórcą wszystkich utworów zespołu, z którym gra do dziś.

W 2013 roku został współzałożycielem trio Scientists X , jest to zespół grający muzykę instrumentalną będącą wypadkową indywidualności każdego z muzyków. Aktualnie Zespół tworzy materiał na swój premierowy koncert, a do tej pory ukazały sie juz 3 clipy z utworami Scientists X:

Scientists X – Diapozytyw

Scientists X – Morpheus

Scientists X – Mefistofeles

Krystian ciągle tworzy i koncertuje. Angażuje się także w wiele pobocznych projektów na terenie Tarnowa.